Google Maps Easy v1.0.9 - en to pl_PL translation catalogue (483 entries)

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: N/A
pl_PL: Niedostępne

en: Add Checkbox
pl_PL: Dodaj przycisk wyboru

en: Add Item
pl_PL: Dodaj pozycję

en: Add Radio Button
pl_PL: Dodaj przycisk opcji

en: Dimensions
pl_PL: Wymiary

en: width
pl_PL: szerokość

en: height
pl_PL: wysokość

en: Click to set field &quot;id&quot; and &quot;class&quot;
pl_PL: Kliknij aby ustawić &quot;id&quot; i &quot;class&quot;

en: Attributes
pl_PL: Atrybuty

en: There are no configuration options for this module
pl_PL: Nie ma możliwości konfigurowania tego modułu

en: Apply To
pl_PL: Dotyczy

en: Address
pl_PL: Adres

en: Destination
pl_PL: Miejsce docelowe

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: You have no categories
pl_PL: Nie ma żadnej kategorii

en: Brands
pl_PL: Rodzaje

en: You have no brands
pl_PL: Nie ma żadnych rodzajów

en: Tax Rate
pl_PL: Stawka podatkowa

en: Absolute
pl_PL: Całkowity

en: Not selected
pl_PL: Nie wybrany

en: class
pl_PL: klasa

en: id
pl_PL: identyfikator

en: You have no permissions to view this page
pl_PL: Nie masz uprawnień aby zobaczyć tą stronę

en: Upload
pl_PL: Załaduj

en: Select %s
pl_PL: Wybierz %s

en: Move files for %s failed
pl_PL: Dla % s plików przenoszenie nie powiodło się

en: %s is not plugin module
pl_PL: %s nie jest modułem wtyczki

en: Can not create module directory. Try to set permission to
pl_PL: Nie można utworzyć katalogu modułu. Spróbuj ustawić uprawnienia

en: No modules were found in XML file
pl_PL: Nie znaleziono modułu w pliku XML

en: Invalid XML file
pl_PL: Uszkodzony plik XML

en: No XML file were found
pl_PL: Nie znaleziono pliku XML

en: Install %s failed
pl_PL: Instalacja % s nie powiodła się

en: Error Activate module
pl_PL: Błąd aktywacji modułu

en: Error Deactivation module
pl_PL: Błąd wyłączania modułu

en: Error Activating module
pl_PL: Błąd aktywacji modułu

en: Database error detected
pl_PL: Błąd bazy danych

en: Invalid ID
pl_PL: Błędny identyfikator

en: Empty or invalid ID
pl_PL: Pusty lub uszkodzony identyfikator

en: Nothing to update
pl_PL: Brak aktualizacji

en: Database error. Please contact your developer.
pl_PL: Błąd bazy danych. Skontaktuj się z dostarczycielem kodu.

en: Heatmap ID
pl_PL: ID 'mapy ciepła'

en: Map Id
pl_PL: ID mapy

en: Heatmap coordinates list
pl_PL: Lista współrzędnych 'mapy ciepła'

en: Params
pl_PL: Paramtry

en: Creation date
pl_PL: Data utworzenia

en: Marker ID
pl_PL: ID znacznika

en: Marker name
pl_PL: Nazwa znacznika

en: Description Of Marker
pl_PL: Opis znacznika

en: X coordinate of marker (lng)
pl_PL: koordynata X znacznika (lng)

en: Y coordinate of marker (lat)
pl_PL: koordynata Y znacznika (lat)

en: Path of icon file
pl_PL: Ścieżka do plików ikon

en: Marker Address
pl_PL: Adres znacznika

en: Id of Marker's group
pl_PL: ID grupy znacznika

en: Animation
pl_PL: Animacja

en: Sort Order
pl_PL: Porządek sortowania

en: User who created marker
pl_PL: Użytkownik, który stworzył znacznik

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Type
pl_PL: Typ

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Has Tab
pl_PL: Ma Tab

en: Description
pl_PL: Dane kontaktowe

en: Code
pl_PL: Kod

en: External plugin directory
pl_PL: Katalog wtyczek zewnętrznych

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Category ID
pl_PL: ID kategorii

en: Value Type
pl_PL: Typ wartości

en: Method
pl_PL: Metoda

en: Shape ID
pl_PL: ID regionu

en: Shape name
pl_PL: Nazwa regionu

en: Description of Shape
pl_PL: Opis regionu

en: Shape coordinates list
pl_PL: lista współrzędnych regionu

en: Shape type
pl_PL: Typ regionu

en: Usage id
pl_PL: ID użycia

en: Visits Count
pl_PL: Ilość wizyt

en: Invalid length for %s, max length is %s
pl_PL: Nieprawidłowa długość dla % s, maksymalna długość to % s

en: Invalid numeric value for %s
pl_PL: Nieprawidłowa wartość numeryczna dla % s

en: Please enter %s
pl_PL: Proszę wpisać %s

en: Please select %s
pl_PL: Proszę wybrać %s

en: Invalid %s
pl_PL: Błędny %s

en: %s is already registered
pl_PL: %s już jest zarejestrowany

en: You must select a valid category.
pl_PL: Musisz wybrać prawidłową kategorię.

en: Cool WordPress plugins from supsystic.com developers. I tried %s - and this was what I need! #supsystic.com
pl_PL: Wtyczki Cool WordPress od dostawców supsystic.com. Próbowałem % s - i tego potrzebowałem! #supsystic.com

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: More plugins for your WordPress site here!
pl_PL: Więcej wtyczek do twojej strony na Wordpressie tutaj!

en: Spread the word!
pl_PL: Rozgłoś!

en: Maps from %s - %s
pl_PL: Mapy od %s - %s

en: You have no maps for now.
pl_PL: Na razie nie masz map.

en: Markers from %s
pl_PL: Znaczniki od %s

en: You have no markers for now.
pl_PL: Na razie nie masz znaczników.

en: Missing File
pl_PL: Błędny plik

en: File uploaded with error code %s
pl_PL: Ładowanie pliku zwróciło błąd %s

en: File should contain more then 1 row, at least 1 row should be for headers
pl_PL: Plik powinien zawierać więcej niż 1 wiersz, oprócz co najmniej jednego wiersza dla nagłówków

en: Empty data in file
pl_PL: Brak danych w pliku

en: Maps Import / Export
pl_PL: Import / Eksport map

en: Can not detect import list type
pl_PL: Nie można wykryć listy importów

en: Can not find fields names
pl_PL: Nie można znaleźć nazw pól

en: Maps
pl_PL: Mapy

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Markers
pl_PL: Znaczniki

en: Figures
pl_PL: Regiony

en: Save
pl_PL: Zachowaj

en: Map data not found
pl_PL: Brak danych mapy

en: Add Map
pl_PL: Dodaj mapę

en: Edit
pl_PL: Zmień

en: All Maps
pl_PL: Wszystkie mapy

en: No Map Found
pl_PL: Nie znaleziono żadnej mapy

en: Empty or Invalid Map ID
pl_PL: Pusty lub uszkodzony identyfikator mapy

en: Please, check your Map Shortcode.
pl_PL: Proszę wybrać skrót swojej mapy

en: Top Center
pl_PL: Środek górnej krawędzi

en: Top Left
pl_PL: Lewy górny narożnik

en: Top Right
pl_PL: Prawy górny narożnik

en: Left Top
pl_PL: Lewy górny narożnik

en: Right Top
pl_PL: Prawy górny narożnik

en: Left Center
pl_PL: Środek lewej krawędzi

en: Right Center
pl_PL: Środek prawej krawędzi

en: Left Bottom
pl_PL: Lewy dolny narożnik

en: Right Bottom
pl_PL: Prawy dolny narożnik

en: Bottom Center
pl_PL: Środek dolnej krawędzi

en: Bottom Left
pl_PL: Lewy dolny narożnik

en: Bottom Right
pl_PL: Prawy dolny narożnik

en: Slider
pl_PL: Suwak

en: Slider - Title and Img
pl_PL: Suwak - tytuł i obraz

en: Slider Vertical - Title and Img
pl_PL: Suwak pionowy - tytuł i obraz

en: Slider Vertical - Title and Description
pl_PL: Suwak pionowy - tytuł i opis

en: Google Map
pl_PL: Mapa Google

en: Please enter Map Name
pl_PL: Proszę wprowadzić nazwę mapy

en: Empty Params
pl_PL: Brak parametru(ów)

en: Invalid Map ID
pl_PL: Błędny ID mapy

en: Map with ID %d not found
pl_PL: Mapa o ID %d nie istnieje

en: Map not found
pl_PL: Mapy nie istnieje

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Html options
pl_PL: Opcje HTML

en: Operations
pl_PL: Operacje

en: None
pl_PL: Brak

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Clone selected
pl_PL: Klonuj zaznaczone

en: Delete selected
pl_PL: Usuń zaznaczone

en: You have no Maps for now. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Create</a> your first Map!
pl_PL: Na razie nie masz map. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Stwórz</a> pierwszą mapę!

en: This option is available in <a target='_blank' href='%s'>PRO version</a> only, you can get it <a target='_blank' href='%s'>here.</a>
pl_PL: Ta opcja jest dostępna tylko w <a target='_blank' href='%s'>wersji PRO</a>, sprawdź <a target='_blank' href='%s'>tutaj.</a>

en: Insert to Contact Form
pl_PL: Wstaw do Formularza kontaktowego

en: Map shortcode
pl_PL: Skrót do mapy

en: PHP code
pl_PL: Kod PHP

en: Shortcode will appear after you save map.
pl_PL: Skrót pojawi się po zapisaniu mapy.

en: Map
pl_PL: Mapa

en: New
pl_PL: Nowe

en: Heatmap Layer
pl_PL: Warstwa 'mapy ciepła'

en: Map Name
pl_PL: Nazwa mapy

en: Your map name
pl_PL: Nazwa twojej mapy

en: Map Width
pl_PL: Szerokość mapy

en: Your map width
pl_PL: Szerokość twojej mapy

en: Pixels
pl_PL: pikseli

en: Percent
pl_PL: Procent

en: Map Height
pl_PL: Wysokość mapy

en: Your map height.<br /><br />If Adapt map to screen height option is checked - map height will be recalculated on frontend and can be equals to:<ul><li>1) your device screen height - height from top of page to top of map (if screen height > height from top of page to top of map)</li><li>2) your device screen height (in other cases)</li></ul>Recalculation will be done for maps in page content and widgets except of maps which displaying in Google Maps Easy widget popup (Display as image mode).
pl_PL: Wysokość twojej mapy.<br /><br />Jeśli jest zaznaczona opcja 'Dopasuj mapę do wysokości ekranu' - to wysokość mapy zostanie przeliczona i może być równa:<ul><li>1) Wysokość ekranu twojego urządzenia - wysokość od góry strony do góry mapy (jeśli wysokość ekranu > wysokość od góry strony do góry mapy)</li><li>2) wysokość ekranu twojego urządzenia (w przeciwnym razie)</li></ul>Przeliczenie zostanie wykonane dla map w treści strony i widgetach, za wyjątkiem map, które wyświetlają się w menu podręcznym Google Maps Easy (Wyświetl jako tryb obrazu).

en: Adapt map to screen height
pl_PL: Dopasuj mapę do wysokości ekranu

en: Map type control
pl_PL: Przycisk typu mapy

en: Control view for map type - you can see it in left upper corner by default
pl_PL: Kontrolka typu mapy - możesz zobaczyć podgląd w prawym górnym narożniku

en: Dropdown Menu
pl_PL: Rozwijane menu

en: Horizontal Bar
pl_PL: Belka pozioma

en: Change type control position on map
pl_PL: Zmień pozycję kontrolki typu mapy

en: PRO option
pl_PL: Opcja PRO

en: Zoom control
pl_PL: Suwak powiększenia

en: Zoom control type on your map. Note, to view Zoom control on the map the Custom Map Controls option must be disabled.
pl_PL: Typ sterowania powiększeniem na mapie. Zauważ, że aby wyświetlić kontrolę Zoom na mapie, należy wyłączyć opcję Custom Map Controls.

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Change zoom control position on map
pl_PL: Zmień pozycję suwaka powiększenia

en: Standard Zoom control will not displaying for this map, because the Custom Map Controls option enabled now.
pl_PL: Standardowa kontrola powiększenia nie będzie wyświetlana dla tej mapy, bo jest włączona opcja Custom Map Controls.

en: Street view control
pl_PL: Przycisk widoku ulicy

en: Street view control usually is located on right lower corner of your map
pl_PL: Przycisk widoku ulicy jest zazwyczaj umieszczony w lewym górnym rogu mapy

en: Change street view control position on map
pl_PL: Zmień pozycję przycisku widoku ulicy

en: Draggable
pl_PL: Przeciągalny

en: Enable or disable possibility to drag your map using mouse
pl_PL: Włącz lub wyłączyć możliwość przeciągania mapy za pomocą myszy

en: Sometimes you need to disable possibility to zoom your map using mouse wheel. This can be required for example - if you need to use your wheel for some other action, for example scroll your site even if mouse is over your map.
pl_PL: Czasami konieczne jest wyłączenie możliwości powiększania mapy za pomocą kółka myszy. Przykładowo: - jeśli musisz używać kółka do innych działań, na przykład by móc przewijać witrynę, nawet jeśli mysz znajduje się nad twoją mapą.

en: Double click to zoom
pl_PL: Podwójne kliknięcie powiększa mapę

en: By default double left click on map will zoom it in. But you can change this here.
pl_PL: Domyślnie podwójne kliknięcie powiększa mapę. Możesz to zmienić tutaj.

en: Map Center
pl_PL: Środek mapy

en: Latitude
pl_PL: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl_PL: Długość geograficzna

en: Map Zoom
pl_PL: Powiększenie mapy

en: Min Zoom Level
pl_PL: Minimalny poziom powiększenia

en: Max Zoom Level
pl_PL: Maksymalny poziom powiększenia

en: Google Map Theme
pl_PL: Typ mapy

en: You can select your Google Map theme - Road Map, Hybrid, Satellite or Terrain - here. By default your map will have Road Map Google maps theme.
pl_PL: Możesz zmienić typ mapy - Drogowa, Hybrydowa, Satelitarna lub Terenowa. Domyślnie jest mapa drogowa.

en: Road Map
pl_PL: Drogowa

en: Hybrid
pl_PL: Hybrydowa

en: Satellite
pl_PL: Satelitarna

en: Terrain
pl_PL: Terenowa

en: Map Stylization
pl_PL: Styl mapy

en: Make your map unique with our Map Themes, just try to change it here - and you will see results on your Map Preview.
pl_PL: Stwórz oryginalną mapę korzystając z naszych szablonów. Wybieraj i obserwuj zmiany w oknie podglądu.

en: Get 300+ Themes with PRO
pl_PL: Uzyskaj 300+ motywów dla PRO

en: Markers Clusterization
pl_PL: Grupowanie znaczników

en: If you have many markers - you can have a problems with viewing them when zoom out for example: they will just cover each-other. Marker clusterization can solve this problem by grouping your markers in groups when they are too close to each-other.
pl_PL: Jeśli masz wiele znaczników - możesz mieć problemy z wyświetlaniem ich, gdy np. pomniejszasz skalę: po prostu pokrywają się nawzajem. Grupowanie znaczników może rozwiązać ten problem, poprzez łączenie znaczników w grupy, gdy są zbyt blisko siebie.

en: Base Clusterization
pl_PL: Grupowanie

en: Upload Icon
pl_PL: Wczytaj ikonę

en: Default Icon
pl_PL: Domyślna ikona

en: Cluster Icon
pl_PL: Ikona klastra

en: Sets the grid size of cluster. The higher the size - the more area of capture the markers to the cluster.
pl_PL: Ustawia rozmiar siatki klastra. Im większa wielkość, tym większa jest powierzchnia przechwytywania znaczników do klastra.

en: Markers List
pl_PL: Lista znaczników

en: Display all map markers - as list below Your map. This will help your users get more info about your markers and find required marker more faster.
pl_PL: Wyświetl wszystkie znaczniki w formie listy pod mapą. Pomoże to użytkownikom uzyskać więcej informacji o znacznikach i szybciej znaleźć potrzebny znacznik.

en: Select Markers List type
pl_PL: Wybierz typ listy znaczników

en: Markers List Color
pl_PL: Kolor listy znaczników

en: Traffic Layer
pl_PL: Warstwa natężenia ruchu

en: Add real-time traffic information to your map.
pl_PL: Dodaj do mapy informacje o natężeniu ruchu w czasie rzeczywistym.

en: Transit Layer
pl_PL: Warstwa dróg tranzytowych

en: Display the public transit network of a city on your map. When the Transit Layer is enabled, and the map is centered on a city that supports transit information, the map will display major transit lines as thick, colored lines.
pl_PL: Wyświetl na mapie sieć publicznej sieci tranzytowej miasta. Gdy włączona jest warstwa dróg tranzytowych [Transit Layer], a mapa jest wyśrodkowana w mieście obsługującym informacje o przejazdach, na mapie będą wyświetlane główne linie tranzytowe w postaci grubych, kolorowych linii.

en: Bicycling Layer
pl_PL: Warstwa ścieżek rowerowych

en: Add a layer of bike paths, suggested bike routes and other overlays specific to bicycling usage on top of the given map.Dark green routes indicated dedicated bicycle routes. Light green routes indicate streets with dedicated bike lanes. Dashed routes indicate streets or paths otherwise recommended for bicycle usage.
pl_PL: Dodaje warstwy ścieżek rowerowych, sugerowanych tras rowerowych i inne nakładki używane do jazdy na rowerze na górze danej mapy. Ciemno zielone szlaki wskazują trasy rowerowe, jasnozielone szlaki ulice z dedykowanymi pasami rowerowymi. Drogi kreskowane wskazują na ulice lub ścieżki, które są zalecane dla celów rowerowych.

en: Add KML layers
pl_PL: Dodaj warstwy KML

en: Enable KML layers filter
pl_PL: Włącz filtr warstw KML

en: Enter KML file URL
pl_PL: Wprowadź URL pliku KML

en: Hide Sublayers at KML filter
pl_PL: Ukryj podwarstwy w filtrze KML

en: Remove KML field
pl_PL: Usuń pole KML

en: or Upload KML file
pl_PL: lub wczytaj plik KML

en: Add more files
pl_PL: Dodaj więcej plików

en: Add custom map controls to the map.
pl_PL: Dodaj własne kontrolki do mapy.

en: Controls type
pl_PL: Typ kontrolek

en: Square
pl_PL: Kwadrat

en: Rounded edges
pl_PL: Zaokrąglone krawędzie

en: Round
pl_PL: Okrągły

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Controls position
pl_PL: Pozycja kontrolek

en: Full Screen Button
pl_PL: Przycisk pełnego ekran

en: Add a button on map to open it full screen.
pl_PL: Dodaj na mapę przycisk otwarcia na pełnym ekranie.

en: Hide POI
pl_PL: Ukryj POI

en: Hide the Points Of Interest - landmark or other object, the marked points on the map, for example: hotels, campsites, fuel stations etc.
pl_PL: Ukryj POI (ciekawe miejsca) - punkt orientacyjny lub inny obiekt, zaznaczone punkty na mapie, na przykład: hotele, kempingi, stacje paliw itp.

en: Hide Countries
pl_PL: Ukryj kraje

en: Hide all administrative data about countries: names, borders etc.
pl_PL: Ukryj wszystkie dane administracyjne o krajach: nazwy, granice itp.

en: Hide Tooltips of Markers
pl_PL: Ukryj podpowiedzi znaczników

en: Hide the tooltips, which displayed by mouse hover on markers' icons.
pl_PL: Ukryj podpowiedzi, które są wyświetlane przy przesuwaniu kursora nad ikonami znaczników.

en: Center on current opened marker
pl_PL: Wycentruj na właśnie otwartym znaczniku

en: Center on current user location
pl_PL: Wyśrodkowane na lokalizacji aktualnego użytkownika

en: On frontend map will be centered on current user location.
pl_PL: Na początku mapa będzie wyśrodkowana na lokalizacji aktualnego użytkownika.

en: Choose Icon
pl_PL: Wybierz ikonkę

en: Add markers on frontend
pl_PL: Dodaj znacznik

en: Logged In Users Only
pl_PL: Wyłącznie dla zalogowanych użytkowników

en: Disable WP Editor
pl_PL: Wyłącz edytor WP

en: Delete markers
pl_PL: Usuń znaczniki

en: Use limits for marker's adding
pl_PL: Użyj limitów dodawania znaczników

en: Max marker's count
pl_PL: Maksymalna ilość znaczników

en: For allotted time (minutes)
pl_PL: Dla przydzielonego czasu (minuty)

en: Info Window
pl_PL: Okno informacyjne

en: Parameters of markers / shapes info-window PopUp
pl_PL: Parametry znaczników/kształtów okna PopUp z informacjami

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Width of info window
pl_PL: Szerokość okna z informacjami

en: Height
pl_PL: W
    ysokość

en: Height of info window
pl_PL: Wysokość okna z informacjami

en: Title Color
pl_PL: Kolor tytułu

en: You can set your info window title color here
pl_PL: Tutaj możesz ustawić kolor tytułu twojego okna z informacjami

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: You can set your info window background color here
pl_PL: Tutaj możesz ustawić kolor tła twojego okna z informacjami

en: Title Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki tytułu

en: You can set your info window title font size here
pl_PL: Tutaj możesz ustawić rozmiar czcionki twojego okna z informacjami

en: Description Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki opisu

en: You can set your info window description font size here
pl_PL: Tutaj możesz ustawić rozmiar czcionki twojego okna z opisem informacji

en: Directions Button
pl_PL: Przycisk wskazówek

en: Add a button at marker info window to get direction from the entered address to the marker. If Show route data option is enabled - the total route time and distance will be shown by click on the route polyline.
pl_PL: Dodaj przycisk w oknie informacyjnym znacznika, aby uzyskać link od wprowadzonego adresu do znacznika. Jeśli włączona jest opcja Pokaż dane trasy - całkowity czas i odległość trasy zostaną wyświetlone po kliknięciu na polilinię trasy.

en: Show alternate routes
pl_PL: Pokaż trasy alternatywne

en: Show route data
pl_PL: Pokaż dane trasy

en: Show route steps
pl_PL: Pokaż kroki trasy

en: Print Button
pl_PL: Przycisk Drukowania

en: Add Print button to markers info window
pl_PL: Dodaj Przycisk Drukuj do okna informacyjnego znaczników

en: Marker Name
pl_PL: Nazwa znacznika

en: Your marker title
pl_PL: Nazwa znacznika

en: Marker Description
pl_PL: Opis znacznika

en: Write here all text, that you want to appear in marker info-window PopUp
pl_PL: Wpisz tutaj cały tekst, który chcesz połączyć z oknem informacyjnym PopUp znacznika

en: Icon
pl_PL: Ikonka

en: Your marker Icon, that will appear on your map for this marker
pl_PL: Ikonka znacznika która pojawi się na mapie

en: Search your location by address, just start typing here
pl_PL: By wyszukaj lokalizację po adresie, po prostu zacznij pisać tutaj

en: Latitude for your marker
pl_PL: Szerokość geograficzna znacznika

en: Longitude for your marker
pl_PL: Długość geograficzna znacznika

en: Marker Category
pl_PL: Kategoria znacznika

en: Choose marker category
pl_PL: Wybierz kategorię znacznika

en: Marker Link
pl_PL: Link znacznika

en: Link for opening by click on the marker
pl_PL: Link do otwarcia po kliknięciu na znacznik

en: Open in new window
pl_PL: Otwórz w nowym oknie

en: Show description by default
pl_PL: Pokaż opis domyślnie

en: Open marker description when map load
pl_PL: Otwórz opis znacznika podczas ładowania mapy

en: Show description by mouse hover
pl_PL: Pokaż opis po najechaniu myszą

en: Open marker description by mouse hover
pl_PL: Otwórz opis znacznika po najechaniu myszą

en: Hide description on mouse leave
pl_PL: Ukryj opis po odsunięciu wskaźnika myszy

en: Hide description when mouse leaves the marker area
pl_PL: Ukryj opis po odsunięciu wskaźnika myszy z nad powierzchni znacznika

en: Marker List Default Image
pl_PL: Domyślny obraz listy znaczników

en: If there is no image tag in the marker description - this image will be used for displaying in the map's markers list
pl_PL: Jeśli w opisie znacznika nie ma wskaźnika obrazu - ten obraz będzie używany do wyświetlania na liście znaczników mapy

en: Figure Name
pl_PL: Nazwa regionu

en: Your figure title
pl_PL: Tytuł twojego regionu

en: Figure Type
pl_PL: Typ regionu

en: Type of your figure:<br /><br /><b>Polyline</b> - a series of straight segments on the map.<br /><br /><b>Polygon</b> - area enclosed by a closed path (or loop), which is defined by a series of coordinates.<br /><br /><b>Circle</b> - circle shape,defined by center coordinates and radius.
pl_PL: Typ granicy regionu:<br /><br /><b>Polilinia</b> - seria prostych, połączonych ze sobą segmentów, na mapie.<br /><br /><b>Wielokąt</b> - ścieżka zamknięta (lub pętla) określona przez szereg współrzędnych.<br /><br /><b>Circle</b> - okrąg opisany przez współrzędne środka i promień.

en: Polyline
pl_PL: Polilinia

en: Polygon
pl_PL: Wiolokąt

en: Circle
pl_PL: Okrąg

en: Line Color
pl_PL: Kolor linii

en: Line Opacity
pl_PL: Nieprzezroczystość linii

en: Line Weight
pl_PL: Grubość linii

en: Fill Color
pl_PL: Przypisz kolor

en: Fill Opacity
pl_PL: Przypisz nieprzezroczystość

en: Figure Description
pl_PL: Opis regionu

en: Write here all text, that you want to appear in shape info-window PopUp
pl_PL: Wpisz tutaj cały tekst, który chcesz połączyć z oknem informacyjnym PopUp regionu

en: Points
pl_PL: Punkty

en: Figure's points list: you can search the point by address (just start typing in Address field), type the Latitude and Longitude of point in appropriate fields or activate Add by Click button, and then draw figure on the map by clicking on it. Important! You must deactivate Add by Click button after ending of the draw.
pl_PL: Lista punktów regionu: możesz wyszukać punkt według adresu (wystarczy zacząć pisać w polu adresu), wpisz szerokość geograficzną i długość geograficzną punktu w odpowiednich polach lub uaktywnij przycisk Dodaj przez kliknięcie, a następnie rysuj rysunek na mapie, klikając na niej. Ważne! Musisz wyłączyć przycisk Dodaj przez kliknięcie po zakończeniu rysowania.

en: Add by Click
pl_PL: Dodaj przez Klik

en: Add New Point
pl_PL: Dodaj nowy punkt

en: Radius
pl_PL: Promień

en: Remove Point
pl_PL: Usuń punkt

en: To add Heatmap Layer points you need to activate Add Points button and draw each point by click on map. To remove points you need to activate Remove Points button and delete necessary point by click on it or just click on Delete Heatmap Layer button to remove all Heatmap Layer points. Important! You must to deactivate Add by Click and Remove by Click buttons after ending of the add / remove points.
pl_PL: Aby dodać punkty do warstwy 'mapy ciepła', musisz włączyć opcję Dodaj punkty i narysować wszystkie punkty, klikając na mapę. Aby usunąć punkty, musisz włączyć opcję Usuń punkty i usuń określony punkt, klikając przycisk lub kliknij przycisk Usuń warstwę 'mapy ciepła', aby usunąć wszystkie punkty tej warstwy. Ważne! Musisz dezaktywować przyciski 'Dodaj przez kliknięcie' i 'Usuń przez kliknięcie' po zakończeniu dodawania/usuwania punktów.

en: Add Point
pl_PL: Dodaj punkt

en: Points Count
pl_PL: Ilość punktów

en: Heatmap Layer points radius in pixels
pl_PL: Promień punktu 'mapy ciepła' [px]

en: Opacity
pl_PL: Nieprzezroczystość

en: Heatmap Layer points opacity
pl_PL: Nieprzezroczystość punktów warstwy 'mapy ciepła'

en: Clear
pl_PL: Czyść

en: Save Map
pl_PL: Zapisz mapę

en: Delete Map
pl_PL: Usuń mapę

en: Save Marker
pl_PL: Zapisz znacznik

en: Delete Marker
pl_PL: Usuń znacznik

en: Save Figure
pl_PL: Zapisz region

en: Delete Figure
pl_PL: Usuń rejon

en: Save Heatmap Layer
pl_PL: Zapisz warstwę 'mapy ciepła'

en: Delete Heatmap Layer
pl_PL: Usuń warstwę 'mapy ciepła'

en: Search by name
pl_PL: Szukaj po nazwie

en: Show markers list with your map on frontend
pl_PL: Pokaz listę znaczników z mapą na przodzie

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Selected
pl_PL: Wybrano

en: Available in PRO
pl_PL: Dostępne w wersji PRO

en: Select Contact Form
pl_PL: Zaznacz Formularz kontaktowy

en: and %s more
pl_PL: i %s więcej

en: Displays Most Viewed Products
pl_PL: Wyświetla najczęściej oglądane produkty

en: You have no maps
pl_PL: Nie masz map

en: Select map
pl_PL: Zaznacz mapę

en: in % or px, for example, 100% or 200px
pl_PL: w % lub px, np. 100% lub 200px

en: in px, for example, 200 or 400
pl_PL: w px, np. 200 lub 400

en: Set coords, separated by semicolons or marker id
pl_PL: Ustaw współrzędne, oddzielone średnikami lub ID znacznika

en: Set zoom level from 1 to 21
pl_PL: Ustaw poziom powiększenia od 1 do 21

en: Display as image
pl_PL: Wyświetl jako obraz

en: Map will be displayed as image at sidebar, on click - will be opened in popup
pl_PL: Mapa będzie wyświetlana jako obraz na pasku bocznym, ko kliknięciu będzie otwarta jako PopUp

en: Image width (in px)
pl_PL: Szerokość obrazu [px]

en: Image height (in px)
pl_PL: Wysokość obrazu [px]

en: Empty url
pl_PL: Pusty URL

en: Icon no found
pl_PL: Ikona nie istnieje

en: File not found
pl_PL: Plik nie istnieje

en: Cannot get image
pl_PL: Nie mogę pobrać obrazu

en: cannot insert to table
pl_PL: nie mogę wstawić do tabeli

en: Can not send email - problem with send server
pl_PL: Nie mogę wysłać maila - problem z serwerem wysyłającym

en: Marker Not Found
pl_PL: Znacznik nie istnieje

en: Cannot remove marker
pl_PL: Nie mogę usunąć znacznika

en: Cannot remove markers
pl_PL: Nie mogę usunąć znaczników

en: Empty or invalid marker ID
pl_PL: Pusty lub błędny ID znacznika

en: Drop
pl_PL: Upuść

en: Bounce
pl_PL: Odbij

en: Please enter marker name
pl_PL: Proszę wprowadzić nazwę znacznika

en: Address is empty or not match
pl_PL: Adres jest pusty lub nie pasuje

en: Invalid Marker ID
pl_PL: Błędny ID znacznika

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Marker Category data not found
pl_PL: Nie istnieją dane kategorii markera

en: Marker Categories
pl_PL: Kategorie znacznika

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: No Marker Category Found
pl_PL: Nie istnieją Kategorie Markerów

en: Please enter Marker Category
pl_PL: Proszę wprowadzić kategorie markera.

en: Uncategorized
pl_PL: Bez kategorii

en: Add Category
pl_PL: Dodaj kategorię

en: Clear All
pl_PL: Czyść wszystko

en: You have no Marker Categories for now. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Create</a> your first Marker Category!
pl_PL: Na razie nie masz Kategorii znaczników. <a href='%s' style='font-style: italic;'>Utwórz</a> swoją pierwszą kategorię znaczników!

en: Category Title
pl_PL: Tytuł Kategorii

en: General
pl_PL: Ogólny

en: User API key
pl_PL: Klucz API użytkownika

en: You can use your own Google API key, check the <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>instruction</a> how to create it. To use plugin's default API key leave this field blank.
pl_PL: Możesz użyć własnego klucza API Google, sprawdź <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>instruction</a> jak go utworzyć. Aby używać domyślnego klucza API dla wtyczki, pozostaw to pole puste.

en: Send usage statistics
pl_PL: Wysyłaj statystyki użytkowania

en: Send information about what plugin options you prefer to use, this will help us make our solution better for You.
pl_PL: Wyślij informacje o preferowanych przez ciebie opcjach wtyczki, a pomoże to nam przygotować lepsze rozwiązania dla Ciebie.

en: We are trying to make our plugin better for you, and you can help us with this. Just check this option - and small promotion link will be added in the bottom of your Google Maps. This is easy for you - but very helpful for us!
pl_PL: Próbujemy tworzyć coraz lepsze wtyczki dla ciebie i możesz nam w tym pomóc. Zaznacz tę opcję -i mały promocyjny link będzie dodany a na dole Twoich map Google. To dla ciebie proste - ale dla nas bardzo pomocne!

en: Module Updated
pl_PL: Moduł uaktualniony

en: Module Update Failed
pl_PL: Błąd aktualizacji modułu

en: Error module ID
pl_PL: Błąd ID modułu

en: Empty data to save option
pl_PL: Brak danych opcji do zapisania

en: Main page Go here!!!!
pl_PL: Strona główna

en: Improve Free version
pl_PL: Udoskonalaj wersję darmową

en: Please be advised that this option is available only in <a target='_blank' href='%s'>PRO version</a>. You can <a target='_blank' href='%s' class='button'>Get PRO</a> today and get this and other PRO option for your Maps!
pl_PL: Należy pamiętać, że ta opcja jest dostępna tylko w <a target='_blank' href='%s'>wersji PRO</a>. Teraz możesz <a target='_blank' href='%s' class='button'>uzyskać PRO</a> dzisiaj oraz uzyskać tę i inną opcję PRO dla swoich Maps!

en: Save all options
pl_PL: Zachowaj wszystkie opcje

en: Turned On %s
pl_PL: Włączone %s

en: Turned Off %s
pl_PL: Wyłączone %s

en: Information was saved. Thank you!
pl_PL: Informacje zapisane. Dziękuję!

en: Please don't send contact requests so often - wait for response for your previous requests.
pl_PL: Prosimy nie wysyłać tak często zapytań - czekaj na odpowiedź na poprzednie wnioski.

en: Please enter valid email address
pl_PL: Wpisz poprawny adres e-mail

en: Please, set your own Google API key in Google Maps Easy plugin <a href='%s'>Settings</a>! More info about Maps and API keys you can find <a href='%s' target='_blank'>here</a>.
pl_PL: Proszę ustawić własny klucz API Google w <a href='%s'>Ustawieniach</a> wtyczki Google Maps Easy! Więcej informacji o mapach i kluczach API znajdziesz <a href='%s' target='_blank'>tutaj</a>.

en: <h3>Hey, I noticed you just use %s over a week - that's awesome!</h3><p>Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress? Just to help us spread the word and boost our motivation.</p>
pl_PL: <h3>Hej, zauważyłem, że używasz %s w ciągu tygodnia - to niesamowite!</h3><p>Czy mógłbyś zrobić mi DUŻĄ przysługę i dać jej 5-gwiazdkową ocenę na WordPress? Po prostu pomóż nam rozpowszechniać słowo i zwiększyć motywację.</p>

en: Ok, you deserve it
pl_PL: Ok, zasługujesz na to

en: Nope, maybe later
pl_PL: Niestety, może później

en: I already did
pl_PL: Już zrobiłem

en: <h3>More than eleven days with our %s plugin - Congratulations!</h3>
pl_PL: <h3>Więcej niż jedenaście dni z naszą wtyczką %s - Gratulacje!</h3>

en: <p>On behalf of the entire <a href='https://supsystic.com/' target='_blank'>supsystic.com</a> company I would like to thank you for been with us, and I really hope that our software helped you.</p>
pl_PL: <p>W imieniu całej firmy <a href='https://supsystic.com/' target='_blank'>supsystic.com</a> hciałbym podziękować, że byłeś z nami i naprawdę mam nadzieję, że nasze oprogramowanie Ci pomogło.</p>

en: <p>And today, if you want, - you can help us. This is really simple - you can just add small promo link to our site under your maps. This is small step for you, but a big help for us! Sure, if you don't want - just skip this and continue enjoy our software!</p>
pl_PL: <p>A dzisiaj, jeśli chcesz, - możesz nam pomóc. To jest naprawdę proste - możesz po prostu dodać mały link promocyjny do naszej witryny pod Twoimi mapami. To dla ciebie mały krok, a dla nas wielka pomoc! Oczywiście, jeśli tego nie chcesz - po prostu pomiń to i nadal korzystaj z naszego oprogramowania!</p>

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Check out <a href='%s' target='_blank' class='button button-primary' data-statistic-code='hide'>our other Plugins</a>! Years of experience in WordPress plugins developers made that list unbreakable!
pl_PL: Sprawdź <a href='%s' target='_blank' class='button button-primary' data-statistic-code='hide'>inne nasze wtyczki</a>! Lata doświadczeń w tworzeniu wtyczek do WordPressa uczyniły tę listę niepowtarzalną!

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Featured Plugins
pl_PL: Polecane wtyczki

en: Welcome to Supsystic Secure
pl_PL: Witamy w Supsystic Secure

en: Name
pl_PL: Imię

en: Website
pl_PL: Strona

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Topic
pl_PL: Dotyczy

en: Plugin options
pl_PL: Opcje wtyczki

en: Report a bug
pl_PL: Zgłoszenie błędu

en: Require a new functionality
pl_PL: Wymaga nowej funkcjonalności

en: Other
pl_PL: Inne

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: How to create Google Maps API Key?
pl_PL: Jak utworzyć klucz API Google Maps?

en: Your map suddenly stopped working and you get the following error?<blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>Oops! Something went wrong.This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.</blockquote>Please check you browser console, if you'll see such error <blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>This site has exceeded its daily quota for maps.</blockquote> - this <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>article</a> is written for you and required for reading.
pl_PL: Twoja mapa przestała działać i wystąpił następujący błąd?<blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>Ups! Coś poszło źle. Ta strona nie załadowała poprawnie Map Google. Szczegółowe informacje można znaleźć w konsoli JavaScript. </blockquote>Sprawdź proszę konsolę twojej przeglądarki, czy pokazuje ten błąd.<blockquote style='color: gray; font-style: italic;'>Witryna przekroczyła dzienny limit map.</blockquote> - ten <a href='//supsystic.com/google-maps-api-key/' target='_blank'>artykuł</a> jest napisany z sugestią przeczytania przez Ciebie.

en: How to use Google Maps Easy Widget?
pl_PL: Jak używać widgetu Google Maps Easy?

en: 1. Go to Appearance -> Widgets in the WordPress navigation menu.<br />2. Find the Google Maps Easy in the list of available widgets.<br />3. Drag the Google Maps Easy widget to widget area, which you need.<br />4. Choose the map for widget and configure the settings - Widget Map width and height.<br />5. Click 'Save'.
pl_PL: 1. 1. Przejdź do Wygląd->Widżety (Appearance->Widgets) w menu nawigacyjnym WordPress.<br />2. Znajdź Google Maps Easy na liście dostępnych widżetów.<br />3. Przeciągnij widżet Google Maps Easy do obszaru widżetu, który potrzebujesz. <br />4. Wybierz mapę dla widżetu i skonfiguruj ustawienia - szerokość i wysokość map Widżetu.<br />5. Kliknij przycisk 'Zachowaj'.

en: How to add map into the site content?
pl_PL: Jak wstawić mapę na stronę?

en: You can add a map in the site content via shortcode or php code. Learn more about how to do this <a href='http://supsystic.com/add-map-into-site-content/'>here</a>.
pl_PL: Możesz umieścić mapę w treści witryny za pomocą skrótu lub kodu PHP. <a href='http://supsystic.com/add-map-into-site-content/'>Tutaj</a> dowiesz się więcej o tym, jak to zrobić.

en: How to add map in popup window?
pl_PL: Jak dodać mapę w oknie PopUp?

en: You can add a map in popup window by inserting map shortcode in any popup text field. Learn more about how to do this <a href='http://supsystic.com/add-map-in-popup-window/'>here</a>.
pl_PL: Możesz dodać mapę w oknie podręcznym, wstawiając skrót do mapy w dowolnym polu tekstowym. Dowiedz się więcej o tym, jak to zrobić <a href='http://supsystic.com/add-map-in-popup-window/'>tutaj</a>.

en: How to zoom and center the initial map on markers?
pl_PL: Jak powiększyć i wyśrodkować początkową mapę znaczników?

en: There is a few different ways to zoom and centralize map. The easiest one is to drag your map using mouse - 'Draggable' option must be enabled, or with pan controller help in live preview. <a href='http://supsystic.com/how-to-zoom-and-center-the-initial-map-on-markers/'>Read more...</a>
pl_PL: Istnieje kilka sposobów powiększania i centralizowania mapy. Najłatwiejsze jest przeciąganie mapy za pomocą myszy - opcja 'Przeciągalny' (Draggable) musi być włączona - lub z pomocą panelu kontrolnego w podglądzie na żywo. <a href='http://supsystic.com/how-to-zoom-and-center-the-initial-map-on-markers/'>Czytaj dalej...</a>

en: How to get PRO version of plugin for FREE?
pl_PL: Jak zdobyć wersję PRO za darmo?

en: You have an incredible opportunity to get PRO version for free. Make Translation of plugin! It will be amazing if you take advantage of this offer! More info you can find here <a target='_blank' href='%s'>Get PRO version of any plugin for FREE'</a>
pl_PL: Wyjątkowa okazja aby zdobyć wersję PRO za darmo. Stwórz tłumaczenie! Więcej informacji tutaj <a target='_blank' href='%s'>'Zdobądź wersję PRO'</a>

en: Translation
pl_PL: Tłumaczenie

en: All available languages are provided with the Supsystic Google Maps plugin. If your language isn't available, your plugin will be in English by default.<br /><b>Available Translations: English, Polish, German, Spanish, Russian</b><br />Translate or update a translation Google Maps WordPress plugin in your language and get a Premium license for FREE. <a target='_blank' href='%s'>Contact us</a>.
pl_PL: Wszystkie dostępne języki są dostarczane z wtyczką Supsystic Google Maps. Jeśli język nie jest dostępny, wtyczka domyślnie będzie w języku angielskim. <br /> <b> Dostępne tłumaczenia: angielski, polski, niemiecki, hiszpański, rosyjski </b> <br /> Przetłumacz lub zaktualizuj tłumaczenie Google Maps WordPress w Twoim języku i pobierz bezpłatną licencję Premium. <a target='_blank' href='%s'> Skontaktuj się z nami.</a>.

en: There was some problem while trying to retrieve our news, but you can always check all list <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
pl_PL: Wystąpił problem podczas próby otwarcia naszych nowinek ale zawsze sam możesz sprawdzić całą listę <a target='_blank' href='%s'>tutaj</a>.

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Popup Plugin
pl_PL: Wtyczka PopUp

en: The Best WordPress PopUp option plugin to help you gain more subscribers, social followers or advertisement. Responsive pop-ups with friendly options.
pl_PL: Najlepsza wtyczka opcji PopUp do WordPress pozwalająca uzyskać więcej subskrybentów, społecznych zwolenników lub reklamy. Odpowiednie PopUpy z przyjaznymi opcjami.

en: Photo Gallery Plugin
pl_PL: Wtyczka Fotogalerii

en: Photo Gallery Plugin with a great number of layouts will help you to create quality respectable portfolios and image galleries.
pl_PL: Wtyczka fotogalerii z dużą ilością wieloma strukturami pomagającymi Ci tworzyć wartościowe portfolio i galerie obrazów.

en: Contact Form Plugin
pl_PL: Wtyczka Formularza kontaktowego

en: One of the best plugin for creating Contact Forms on your WordPress site. Changeable fonts, backgrounds, an option for adding fields etc.
pl_PL: Jedna z najlepszych wtyczek do tworzenia formularza kontaktowego na twojej Wordpressowej stronie. Dostępna zmiana fontów, tła, opcje dodawania pól itp.

en: Newsletter Plugin
pl_PL: Wtyczka biuletynu

en: Supsystic Newsletter plugin for automatic mailing of your letters. You will have no need to control it or send them manually. No coding, hard skills or long hours of customizing are required.
pl_PL: Wtyczka biuletynów od Supsystic do automatycznego wysyłania listów. Nie będziesz musiał kontrolować ani wysyłać ich ręcznie. Bez kodowania, nerwów i długich godzin przygotowań.

en: Membership by Supsystic
pl_PL: Członkostwo przez Supsystic

en: Create online membership community with custom user profiles, roles, FrontEnd registration and login. Members Directory, activity, groups, messages.
pl_PL: Utwórz społeczność członkowską online z niestandardowymi profilami użytkowników, rolami, z możliwością rejestracji i logowania. Katalog członków, aktywność, grupy, wiadomości.

en: Data Tables Generator
pl_PL: Generator tabel danych {Data Tables Generator}

en: Create and manage beautiful data tables with custom design. No HTML knowledge is required.
pl_PL: Tworzenie i zarządzanie pięknymi tabelami danych z niestandardowym wzorem. Nie jest potrzebna znajomość HTML.

en: Slider Plugin
pl_PL: Wtyczka Slajdy {Slider)

en: Creating slideshows with Slider plugin is fast and easy. Simply select images from your WordPress Media Library, Flickr, Instagram or Facebook, set slide captions, links and SEO fields all from one page.
pl_PL: Tworzenie pokazów slajdów za pomocą wtyczki Slider jest szybkie i łatwe. Wystarczy wybrać obrazy z WordPress Media Library, Flickra, Instagrama lub Facebooka, ustawić napisy slajdów, linki i pola SEO wszystko na jednej stronie.

en: Social Share Buttons
pl_PL: Przyciski Udostępniania Społecznośiowego {Social Share Buttons}

en: Social share buttons to increase social traffic and popularity. Social sharing to Facebook, Twitter and other social networks.
pl_PL: Przyciski Udostępniania Społecznościowego do zwiększenia ruchu społecznego i popularności. Udostępnianie na Facebooku, Twitterze i innych sieciach społecznościowych.

en: Live Chat Plugin
pl_PL: Wtyczka Rozmowy na żywo {Live Chat}

en: Be closer to your visitors and customers with Live Chat Support by Supsystic. Help you visitors, support them in real-time with exceptional Live Chat WordPress plugin by Supsystic.
pl_PL: Bądź bliżej swoich gości i klientów z pomocą Live Chat Support firmy Supsystic. Pomóż swoim użytkownikom, wspieraj ich w czasie rzeczywistym dzięki wyjątkowej wtyczce Live Chat WordPress firmy Supsystic.

en: Pricing Table
pl_PL: Tablica cen {Pricing Table}

en: It's never been so easy to create and manage pricing and comparison tables with table builder. Any element of the table can be customise with mouse click.
pl_PL: Nigdy nie było tak łatwo tworzyć i zarządzać cenami i tabelami porównawczymi z konstruktorem tabel. Każdy element tabeli można dostosować za pomocą kliknięcia myszą.

en: Coming Soon Plugin
pl_PL: Wtyczka Wkrótce {Coming Soon}

en: Coming soon page with drag-and-drop builder or under construction | maintenance mode to notify visitors and collects emails.
pl_PL: Strona 'Wkrótce' z konstruktorem przeciągnij i upuść lub w budowie | tryb konserwacji, aby powiadomić użytkowników i zbierać e-maile.

en: Backup Plugin
pl_PL: Wtyczka Kopii Zapasowej {Backup}

en: Backup and Restore WordPress Plugin by Supsystic provides quick and unhitched DropBox, FTP, Amazon S3, Google Drive backup for your WordPress website.
pl_PL: Wtyczka Kopi zapasowej i Przywracania WordPressa firmy Supsystic zapewnia tworzenie kopii zapasowej witryny Wordpressa na DropBox, FTP, Amazon S3, Dysku Google.

en: Display custom Google Maps. Set markers and locations with text, images, categories and links. Customize google map in a simple and intuitive way.
pl_PL: Wyświetla niestandardowe Mapy Google. Ustawia znaczniki i lokalizacje z tekstem, zdjęciami, kategoriami i linkami. Dostosuj mapę Google w prosty i intuicyjny sposób.

en: Digital Publication WordPress Plugin by Supsystic for Magazines, Catalogs, Portfolios. Convert images, posts, PDF to the page flip book.
pl_PL: Wtyczka publikacji cyfrowych dla WordPressa firmy Supsystic dla czasopism, katalogów, portfolio. Konwertuj obrazy, posty, PDF do odwzorowanej strony książki.

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Go
pl_PL: Idź

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Add your
pl_PL: Dodaj swój

en: Get it now!
pl_PL: Zdobądź to teraz!

en: Get plugins bundle today and save over 80%
pl_PL: Pobierz dzisiaj pakiet wtyczek i zaoszczędź ponad 80%

en: Check It out
pl_PL: Sprawdź to

en: More info
pl_PL: Więcej informacji

en: Download
pl_PL: Pobieranie

en: FAQ and Documentation
pl_PL: FAQ i dokumentacja

en: Check all FAQs
pl_PL: Sprawdź wszystkie FAQ

en: Video tutorial
pl_PL: Film instruktażowy

en: PRO Features
pl_PL: Cechy PRO

en: Server Settings
pl_PL: Ustawienia serwera

en: News
pl_PL: Nowości

en: All news and info
pl_PL: Wszystkie nowinki i informacje

en: Contact form
pl_PL: Formularz kontaktowy

en: Send email
pl_PL: Wyślij email

en: Your email was send, we will try to respond to you as soon as possible. Thank you for support!
pl_PL: Twój email został wysłany, spróbujemy odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe. Dziękujemy za wsparcie!

en: Welcome to
pl_PL: Witamy w

en: This is first start up of the %s plugin.
pl_PL: To jest pierwsze uruchomienie wtyczki: %s.

en: If you are newbie - check all features on that page, if you are guru - please correct us.
pl_PL: Jeśli jesteś nowicjuszem - sprawdź wszystkie funkcje na tej stronie, jeśli jesteś guru - prosimy o korektę.

en: Please, post url
pl_PL: Proszę, zamieść adres URL

en: What to do next? Check below section
pl_PL: Co zrobić dalej? Sprawdź sekcję poniżej

en: It's amazing when you boost development with your feedback and ratings. So we create special <a target='_blank' href='%s'>boost page</a> to help you to help us.
pl_PL: Wspaniale kiedy dostajemy informacje zwrotne i ocenę naszej pracy. Dlatego stworzyliśmy <a target='_blank' href='%s'>stronę</a> aby ułatwić Ci wyrażanie opinii.

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Check <a target='_blank' href='%s'>documentation</a> and FAQ section. If you can't solve your problems - <a target='_blank' href='%s'>contact us</a>.
pl_PL: Sprawdź <a target='_blank' href='%s'>dokumentację</a> i sekcję FAQ. Jeśli nie znajdziesz rozwiązania twojego problemu - <a target='_blank' href='%s'>skontaktuj się z nami</a>.

en: Full Features List
pl_PL: Pełna lista funkcji

en: There are so many features, so we can't post it here. Like
pl_PL: Mnogość funkcji, w tym m.in.

en: Captcha for admin login
pl_PL: Zabezpieczenie Capcha przy logowaniu się administratora

en: htaccess admin protect
pl_PL: Zabezpieczenie htaccess

en: Hide directory files listing
pl_PL: Ukrywanie listy plików

en: Check files and directories write permissions
pl_PL: Sprawdź uprawnienia do zapisu plików

en: So check full features list <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
pl_PL: Możesz sprawdzić pełną listę funkcji <a target='_blank' href='%s'>tutaj</a>.
